MéKaN Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kuralları-Kurulu Serverlar-

Forum Kuralları-Kurulu Serverlar- Empty Forum Kuralları-Kurulu Serverlar-

Mesaj  Admin Perş. Kas. 20, 2008 10:59 pm

Server kurucularına:
Private Serverlar bölümü hiçbir serverın tek başına bölümü değildir. Forum sayesinde kendi serverınızın reklamını yapıyorsanız o server hakkında açtığınız konularda şikayetlerle ve yardım ihtiyaçları ile ilgilenmek zorundasınız. Her açılan serverda Sorunlar ve sorular için 1topik açıp o konuda tüm sorulara cevap vermek, şikayetlerle ilgilenmek zorundasınız. Ve her yeni gelişme için yenı konu açamazsınız. Bundan sonra her serverın tek konusu olacak arkadaşlar. O konuda tüm yenilikleri güncelleyerek haberdar edeceksiniz. Dakikada 10konu açılıyor bölümde. Playerlerinizlede yakından ilgilenmek zorundasınız.. Aksi taktirde Forum içerisinde reklam yapmanızı engellerim Konularınızı yayından kaldırırım. Ben forumun düzenini sağlamak zorundayım Bu konuda yardımcı olmayan server kurucuları bölüm görevlilerine yardım edecek yada serverının reklamını bu bölümde yapmayacak..!

Server Oyuncularına:
Server hakkında kurucular tarafından acılan konular haricinde o server hakkında soru topiği açan playerlerin konuları sebep gösterilmeksizin kilitlenecek, flood konu açarak ısrarcı olanlar yada neden konum kitlendi ıvır zıvır diye konu açanlar cezalandıralacaktır. Burası kimsenin babasının forumu değil binlerce kişi forumuzdan yardım almaya uğraşıyor ve bu saçma sapan , kurallara uymayan konular yüzünden soru soranların birçoğu yardım alamıyor.

Unutulmamalıdırki bu forumun ve bizlerin tekbir amacı var Daha çok kişiye yardım etmek Herkesin sorununu çözmek. Bunu daha iyi sağlayabilmemiz için hem server kurucuları hemde playerler bu kurallara uymak zorundadır..!
Admin
Admin
Admin

https://chaosko.yetkin-forum.com